Сьогодні, 28 грудня, голова ХОДА Юлія Світлична зустрілася з харківською командою з регбіліг «Легіон XIII», привітавши спортсменів з черговим переможним сезоном – цього року харків’яни стали чемпіонами України та завоювали Кубок України з регбіліг. Вона […]