Світлична привітала «Металіст 1925» з перемогою
15 квітня «Металіст 1925» обіграв запорізький «Металург» з рахунком 3:0 на користь харків’ян. Матч проходив на стадіоні «Металіст». Голова ХОДА Юлія Світлична привітала команду «Металіст 1925» з перемогою та наголосила, що це справжнє повернення «жовто-синіх». […]
