Світлична: «Розпочинаємо будівництво нового онкологічного комплексу»
Сьогодні, 12 грудня, закладено «перший камінь» будівництва нового онкоцентру на Харківщині. Голова ХОДА Юлія Світлична провела робочу нараду з проектувальниками табудівельниками. -Тривалий час людям обіцяли покращити умови в онкоцентрі, але за цей період дуже застаріла […]
